Peelingi do skóry głowy

Peelingi do skóry głowy, toniki, wcierki

Jeśli zależy nam na pięknych i zdrowych włosach, warto pamiętać o pielęgnacji nie tylko samych kosmyków, ale również skóry głowy. Preparaty tego typu najczęściej mają płynną formę, dzięki czemu ich aplikacja jest bezproblemowa. W naszej ofercie znajduje się także peeling do skóry głowy, który pozwoli skutecznie usunąć martwy naskórek oraz sebum. Regularne używanie kosmetyku zmniejsza ryzyko pojawienia się stanów zapalnych oraz łupieżu. To zatem świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą skutecznie oczyścić całą skórę głowy.

Jak działają wcierki do włosów i inne preparaty tego typu?

Każda prawdziwa włosomaniaczka chętnie eksperymentuje z kolejnymi produktami przeznaczonymi do pielęgnacji kosmyków. Wcierka do włosów jest jednym z najbardziej popularnych, co wynika z jej skutecznego działania. W naszej ofercie znalazło się wiele kosmetyków tego typu, bazujących na naturalnych, roślinnych wyciągach. Dzięki nim, możliwe jest wzmocnienie cebulek oraz dostarczenie ogromnej liczby aktywnych składników. Wcierki do włosów wpływają także na porost, przez co są chętnie wybierane przez osoby mające problem z wypadaniem. Kolejnym produktem dostępnym w ofercie jest peeling do włosów. Jego regularne stosowanie wpływa na lepsze przyswajanie cennych substancji zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. Ogromną zaletą jest również poprawienie ukrwienia oraz działanie antybakteryjne. Peelingi do skóry głowy mogą wyróżniać się także właściwościami łagodzącymi, dzięki czemu mogą być bezpiecznie używane praktycznie przez każdą osobę.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie?

Ciekawym produktem jest również tonik do skóry głowy. To delikatny płyn bazujący na cennych składnikach roślinnych, takich jak ekstrakt z pokrzywy, skrzypu, brzozy czy szałwii. Tego typu preparaty działają wzmacniająco oraz przyspieszają porost włosów. Pielęgnacja tonikiem pozwala przywrócić kosmykom ich naturalny blask oraz piękny i zdrowy wygląd. Dodatkowo, w naszym asortymencie znalazły się produkty kwasowe, które działają antybakteryjnie i przydają się w sytuacji gdy mamy problem z licznymi stanami zapalnymi.

Ilość towarów:
30
pixel