Dezynfekcja rąk

Żele antybakteryjne do rąk i stóp

Utrzymanie odpowiedniej higieny rąk to podstawa, aby zapobiec poważnym chorobom. Będąc poza domem nie zawsze można mieć dostęp do wody i mydła, dlatego jedynym rozwiązaniem jest noszenie przy sobie żelu antybakteryjnego. Już kilka kropel produktu wystarczy, aby dokładnie oczyścić skórę i pozbyć się z jej powierzchni wirusów oraz bakterii. W Lavandin dostaniesz żele antybakteryjne do rąk i stóp, dostępne w różnych wielkościach i odmiennych właściwościach.

Żel antybakteryjny do rąk – sklep internetowy

Współpracujemy z najlepszymi producentami, dlatego wszystkie produkty z naszej oferty wyróżniają się najwyższą jakością. Żele antybakteryjne do rąk nie wymagają użycia wody, dlatego stanowią świetne rozwiązanie na czas spędzony poza domem. Należy jednak pamiętać, że o ich skuteczności decyduje zawartość alkoholu. Produkty o właściwościach dezynfekujących powinny mieć nie mniej niż 70%. Tylko wtedy można mieć pewność, że antybakteryjny żel do rąk należycie spełni swoją funkcję. U nas znajdziesz żele, dzięki którym zadbasz o higienę dłoni. Oprócz tego wyróżniają się one:

  • ładnym zapachem,
  • delikatnym składem,
  • odpowiednią zawartością alkoholu,
  • dodatkami chroniącymi skórę przed wysuszeniem,
  • szybkim wchłanianiem,
  • długotrwałym działaniem,
  • wysoką wydajnością.

W sprzedaży mamy nie tylko żele antybakteryjne, ale także inne produkty higieniczne. Wśród nich można wymienić m.in. zmiękczające mydła do rąk czy kosmetyki do mycia ciała. Polecamy także żele na stopach, które działają odświeżająco, minimalizują potliwość oraz redukują nieprzyjemny zapach.

Żele antybakteryjne do rąk i stóp

Oferujemy produkty o różnych pojemnościach i właściwościach. Możesz ich używać nie tylko w podróży i poza domem, ale także w pracy i wszędzie tam, gdzie masz utrudniony dostęp do wody. Żele antybakteryjne to najprostszy, a zarazem najskuteczniejszy sposób, aby uniknąć zarażenia groźnymi chorobami. Dla własnego bezpieczeństwa warto ich używać przed jedzeniem, po wizycie w miejscu publicznym czy po kontakcie z wieloma osobami.

Ilość towarów:
7
pixel