Tonery do włosów

Kolorowe tonery do włosów

Koloryzacja włosów to prosty sposób, aby odmienić swój wygląd bez skomplikowanych i inwazyjnych zabiegów. Mimo że współczesne farby są dopracowane technologicznie tak, aby nie niszczyły struktury kosmyków, to nie da się całkowicie tego uniknąć. Rozwiązaniem może być toner do włosów – alternatywa dla trwałej i obciążającej koloryzacji. Możesz ich używać bez pomocy fryzjera, a cały zabieg trwa tylko kilka minut!

Tonery do włosów – sklep internetowy

W naszej ofercie znajdziesz produkty od renomowanych producentów, którzy oferują bogatą paletę barw. Dzięki temu możesz zdecydować się na toner na włosy nie tylko w klasycznych kolorach, ale także pastelowych odcieniach. Najważniejszą zaletą tonerów jest to, że nie mają w swoim składzie amoniaku. To sprawia, że nie przesuszają włosów i nie niszczą ich jak tradycyjne farby. Dzięki nim możesz w ciągu kilku minut zmienić kolor pasm lub nadać mu głębi. Jakie właściwości mają tonery do włosów?

  • Neutralizują – docenią to szczególnie osoby, które drastycznie zmieniły kolor włosów. Za pomocą tonerów możesz pozbyć się żółtych i pomarańczowych odcieni na blondach. Nakładając toner na ciemnych włosach, zneutralizujesz prześwity w przypadku lekkiego rozjaśnienia czerni.
  • Koloryzują – dzięki tonerom na włosy możesz całkowicie odmienić swój look. Możesz się bawić kolorami i łączyć ze sobą różne odcienie, tworząc na głowie modne ombre lub pasemka.
  • Korygują – przy samodzielnym farbowaniu włosów, kolor może zostać nierównomiernie zaaplikowany. Tonery pozwolą Ci wyrównać niedoskonałości i nadać głębi.

Możesz zastosować toner na ciemnych włosach, pokryć siwiznę lub nadać blondom chłodnego odcienia. Kolor utrzymuje się do kilkunastu myć, dlatego świetnie sprawdzi się do odświeżenia włosów, jeżeli chcesz stopniowo zrezygnować z trwałej koloryzacji. Takie produkty nie niszczą kosmyków, gdyż nie wnikają w głąb struktury włosa.

Jeżeli chodzi o tonery do włosów, sklep może Ci zaoferować bogactwo odcieni i kolorów. W sprzedaży mamy także farby bez amoniaku i kremy tonizujące. Zapraszamy do zakupów.

Ilość towarów:
21
pixel