sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy: przyklejane, połówki

Chcesz podkreślić głębię spojrzenia? Jeżeli nie zostałaś przez naturę obdarzona wachlarzem pięknych, ciemnych i gęstych rzęs, możesz sama wykreować swój seksowny look. Zadbaj o makijaż oczu, wybierając rzęsy sztuczne dostępne w naszej ofercie.

Duży wybór produktów sprosta oczekiwaniom zarówno amatorek make-up’u, jak również profesjonalistek, które wykonują makijaże ślubne, okolicznościowe, przygotowują modelki do sesji zdjęciowych. Przyklejane rzęsy stanowią częste wyposażenie kuferków z kosmetykami – pozwalają wydłużyć włoski na czas wielkiego wyjścia, ale efekt ten (choć spektakularny) nie jest długotrwały ani nieodwracalny. Pozwala to na swobodne kreowanie wizerunku i częste zmiany wyglądu.

Rzęsy sztuczne – buduj głębię spojrzenia

Robienie makijażu to wielka sztuka – efekt musi być naturalny, a zarazem zniewalający. Jeżeli planujesz szaloną imprezę w weekend, szukasz sposobu na to, jak podkreślić moc i głębię spojrzenia, a zarazem chcesz wyglądać niebanalnie, skup się na rzęsach. Sztuczne będą wyglądały podobnie jak naturalne, są jednak znacznie dłuższe, bardziej gęste, tworzą efektowny wachlarz i otoczkę wokół oka.

Dzięki dużemu wyborowi produktów masz szansę na dobranie perfekcyjnie pasujących rzęs przyklejanych wraz z akcesoriami.

Sklep z rzęsami – kupuj online

W naszym sklepie ze sztucznymi rzęsami znajdziesz wiele produktów, które pozwolą Ci wykreować perfekcyjny makijaż wieczorowy. Dostępne są:

  • sztuczne rzęsy na paskach,
  • zagęszczające kępki rzęs,
  • rzęsy magnetyczne,
  • rzęsy do przedłużania lub zagęszczania,
  • rzęsy połówki.

Zadbaliśmy o to, aby w ofercie nie zabrakło zestawów sztucznych rzęs. Sklep oferuje ich duży wybór, a kupująca ma szanse zyskać kompletne akcesoria do makijażu, które nie są trudne w aplikacji. Powstają one z włókien syntetycznych lub naturalnych, mają różne kształty, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu oka oraz naturalnej linii rzęs. Podobnie jak sztuczne rzęsy połówki w naturalny sposób uzupełniają Twój wizerunek, bez nienaturalnego efektu doklejenia.

Ilość towarów:
51
pixel