Anwen

banner anwen


Produkty marki Anwen to doskonały wybór dla wszystkich kobiet, które chcą wdrożyć w życie skuteczną pielęgnację, dopasowaną do porowatości włosów. Takie podejście gwarantuje dostarczenie kosmykom właśnie tych składników, które faktycznie są im potrzebne. Co oznacza porowatość włosów? Określenie dotyczy stopnia w jakim łuski są odchylone od powierzchni włosa. Co za tym idzie, wyróżniona została niska, średnia oraz wysoka porowatość włosów, z czego najbardziej pożądany jest pierwszy stan. 

Anwen - zestawy odżywek dla każdego rodzaju włosów

Aby ułatwić dopasowanie pielęgnacji do faktycznego stanu i struktury kosmyków, Anwen dzieli swoje produkty uwzględniając porowatość włosów. W naszej ofercie można znaleźć zestawy składające się z preparatów proteinowych, emolientowych oraz humektantowych. Ich naprzemienne stosowanie pozwala zachować równowagę PEH, która decyduje o dobrej kondycji włosów. Oprócz tego, w asortymencie dostępne są odżywki zgodne z CG (curly girl), które ułatwią trudną pielęgnację loków.

Ogromną zaletą produktów marki jest ich wzajemne uzupełnianie się. Dzięki temu, możliwe jest wzmocnienie ich działania, co pozwala w krótkim czasie cieszyć się świetnymi efektami. Odżywki Anwen do włosów można zakupić także jako pojedyncze kosmetyki, dopasowane do konkretnej porowatości. Estetyczne i wygodne opakowania ułatwiają aplikację, zaś kremowa konsystencja zapewnia sporą wydajność.

Pozostałe kosmetyki Anwen z naszej oferty

W asortymencie znajdują się także inne produkty marki. Proponujemy m.in. delikatne szampony w piance, które zapewniają skuteczne oczyszczanie. Można zdecydować się również na nieco silniejszy szampon peelingujący, pomagający w usunięciu nadmiernej ilości zrogowaciałego naskórka, co przełoży się na lepsze wchłanianie składników aktywnych. Polecamy także produkty enzymatyczne oraz mgiełki do loków. Uzupełnieniem rytuałów będzie relaksująca kąpiel, podczas której można wykorzystać wyjątkowe kule do kąpieli, których przyjemny zapach ułatwia odprężenie. W naszym asortymencie dostępne są ponadto maski oraz sera na końcówki.

Ilość towarów:
37
pixel