Pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu — niezbędne w każdej kosmetyczce

Pędzle do makijażu to praktyczne akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnej kosmetyczce. Bez nich nie byłoby możliwe odpowiednie nałożenie i rozprowadzenie podkładu, cieni do oczu, różu bądź pudru. Nasze wysokiej jakości pędzle dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach, różnią się między sobą rodzajem, gęstością oraz długością włosia. Dzięki temu bez problemu znajdziesz wśród nich akcesoria perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Pędzle do podkładu, pudru i różu

Bez takich akcesoriów jak różnego rodzaju pędzle trudno byłoby przygotować odpowiednią bazę do wykonania makijażu. Umożliwiają one nałożenie we właściwy sposób podkładu, pudru czy różu, dzięki czemu uzyskasz optymalny efekt. Wybierając konkretny model pędzla, zwróć uwagę na to, jaką konsystencję posiada kosmetyk, do którego nakładania zamierzasz go używać. Uniwersalnym rozwiązaniem jest pędzel ze ściętą górą, wyjątkowo łatwy do wyczyszczenia — sprawdzi się doskonale szczególnie w przypadku płynnych podkładów. Jeśli używasz podkładu w płynie, możesz też skorzystać z pędzla płaskiego, który okaże się nieoceniony również przy nakładaniu maseczki. Do zakrycia niedoskonałości za pomocą korektora użyj małego i cienkiego pędzelka, wyróżniającego się szczególną precyzją. Duże i lekko zaokrąglone pędzle do makijażu to „specjaliści” od nakładania pudru sypkiego, służącego głównie do utrwalenia makijażu oraz uzyskania matowego efektu. W nakładaniu różu pomogą Ci pędzle o ściętych bokach — ich zaletą jest umożliwienie łatwego podkreślenia kości policzkowych.

Pozostałe pędzle do makijażu i akcesoria

Pędzle do makijażu okazują się nieocenione w trakcie konturowania oraz nakładania cieni na powieki. Pędzelki do cieni są zdecydowanie mniejsze i cieńsze niż te przeznaczone do pozostałych celów — zapewniają dużo większą precyzję. Także one różnią się między sobą kształtem i zastosowanym rodzajem włosia, dzięki czemu zawsze osiągnąć możesz swój wymarzony efekt. Delikatne muśnięcie czy wyraziste podkreślenie? Wybór należy do Ciebie! Cienie możesz nakładać również za pomocą tzw. pacynek, które często dostępne są w zestawach razem z cieniami lub w kompletach akcesoriów do makijażu. Nie zapomnij o zakupieniu specjalnych czyścików oraz profesjonalnych płynów do dezynfekcji — tylko regularne oczyszczanie pędzli pomoże utrzymać je w dobrym stanie i zapewni bezpieczne użytkowanie. W sklepie Lavandin znajdziesz też gotowe zestawy pędzli do makijażu, idealne na prezent lub dla osób poszukujących bardziej kompleksowych rozwiązań.

Ilość towarów:
148
pixel