Akcesoria do makijażu

Akcesoria do makijażu — wygodne nakładanie kosmetyków oraz pielęgnacja brwi i rzęs

Wykonanie atrakcyjnego i jednocześnie naturalnie wyglądającego makijażu to prawdziwa sztuka. Realizacja tego niełatwego zadania nie byłaby możliwa bez różnego rodzaju akcesoriów do makijażu. To właśnie one pozwalają Ci na wygodne nakładanie i rozprowadzanie kosmetyków, nadawanie pożądanego kształtu brwiom i rzęsom, w końcu na właściwe przechowywanie pędzli, zalotek czy pacynek. Zobacz, jakie akcesoria do makijażu znajdziesz w sklepie Lavandin!

Pędzle do makijażu — nakładanie podkładu, różu, cieni do powiek

Pędzle stanowią dużą i ważną grupę wśród akcesoriów do makijażu. W każdej kosmetyczce powinno znaleźć się chociaż kilka różnego rodzaju pędzli i pędzelków, umożliwiających prawidłowe nakładanie kosmetyków oraz ich równomierne rozprowadzanie po twarzy. W zależności od kształtu, wielkości, rodzaju włosia i jego gęstości oraz długości, osiągnąć można zróżnicowane efekty. W przypadku podkładu najlepiej sprawdzają się pędzle uniwersalne lub klasyczne ze ściętą górą, średniej wielkości. Z kolei do nakładania korektora lub cieni do powiek niezbędne będą małe, precyzyjne pędzelki. Po te duże, z długim włosiem i o zaokrąglonym kształcie, możesz sięgnąć podczas rozprowadzania sypkiego pudru, różu, rozświetlacza lub bronzera.

Inne akcesoria do nakładania podkładu

Nie przepadasz za nakładaniem podkładu za pomocą pędzla? Sięgnij po modne i wygodne w użyciu gąbeczki! Do wyboru masz popularne gąbki typu blender w kształcie łezki, ale też płatki silikonowe do makijażu, gąbki silikonowe i lateksowe. Ciekawym wyborem mogą okazać się również specjalne aplikatory do podkładu, łączące w sobie zalety pędzla oraz gąbeczki.

Akcesoria do brwi i rzęs

Pielęgnacja brwi i rzęs, a także nadawanie im pożądanego kształtu, to obecnie jeden z ważniejszych elementów modnego makijażu. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości sztuczne rzęsy, a także kleje do rzęs oraz klasyczne zalotki. Pomożemy Ci też zadbać o właściwy wygląd brwi — sięgnij po praktyczne szablony do brwi, szczoteczki, grzebyki i pędzle. Niezależnie od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, na pewno odnajdziesz akcesoria, dzięki którym stworzysz makijaż zgodny z najnowszymi trendami.

Przechowywanie kosmetyków i akcesoriów

Wiemy, jak denerwujący potrafi być bałagan w kosmetykach — i jednocześnie, jak trudno zachować w nich perfekcyjny porządek. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wytrzymałe i pojemne kosmetyczki oraz kasetki, które pomogą w uporządkowaniu kosmetyków oraz akcesoriów. Dzięki nim Twoje ulubione cienie, podkłady i róże będą zawsze pod ręką, gotowe do użycia!

Ilość towarów:
378
pixel