Płynne cienie do powiek

Cień do powiek w płynie

Cienie do powiek to jedne z najważniejszych przyborów do wykonywania makijażu oczu. Występują w wielu wariantach - jednym z nich są cienie w płynie. Ze względu na załączony aplikator z charakterystyczną gąbeczką przypominają błyszczyki do ust, jednak ich jedynym zadaniem jest intensywne podkreślenie spojrzenia. Dobry produkt pozwoli Ci stworzyć wyjątkową taflę koloru - idealną nie tylko na wyjątkowe okazje.

Czy warto po niego sięgnąć?

Jak każdy kosmetyk występujący w różnych formach, cień do powiek w płynie ma swoich zwolenników i przeciwników. Sama przekonaj się, czy skradnie Twoje serce. Jego główne zalety to trwałość, wygoda aplikacji i specyficzny wygląd make-upu, trudny do osiągnięcia w inny sposób. Nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do nakładania koloru - wystarczy Ci wbudowany aplikator. Jeśli jednak sięgniesz np. po pędzelek do rozcierania, poszerzysz jego możliwości. Kolor możesz rozetrzeć również przy pomocy palca.

Wady, jakie zarzuca się cieniom w płynie, można łatwo odeprzeć. Zacznij właściwie nakładać makijaż, a zauważysz różnicę. Aby kosmetyki nie rolowały się i nie sklejały powiek, pamiętaj o zachowaniu rozsądku. Po pierwsze, oszczędnie je nakładaj (są wydajne, a zbyt gruba warstwa będzie zbierać się w zagłębieniach powieki). Jeśli nałożysz zbyt dużo cienia, delikatnie usuń nadmiar płatkiem kosmetycznym. Po drugie, nie otwieraj oczu natychmiast po aplikacji - pozwól produktowi wyschnąć i stwardnieć. Ten look jest tego wart!

Metaliczne i brokatowe cienie do powiek w płynie

Wśród naszych propozycji znajdziesz kremowe cienie do powiek w neutralnych kolorach oraz wyjątkowe produkty w zaskakujących barwach. Jeśli lubisz wieczorne wyjścia w dobrym stylu, z pewnością zainteresują Cię metaliczne i brokatowe cienie do powiek w płynie, gwarantujące wykonanie przepięknego, niepowtarzalnego makijażu. 

Polecamy znane i lubiane marki: L'Oreal, Rimmel, Catrice i Golden Rose - cienie w płynie od tych producentów zapewnią każdemu Twojemu dziełu długotrwałą świeżość, w oparciu o składniki wysokiej jakości.

Ilość towarów:
11
pixel