Cienie do powiek w kredce

Cienie do powiek w kredce

Kosmetyki w formie kredek i pędzelków są niezwykle wygodne w stosowaniu. Dzięki ich poręcznym kształtom możesz wykonać precyzyjny makijaż, dostosowany do aktualnych potrzeb. Cienie do powiek w kredce to jedno z takich magicznych rozwiązań. W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone kosmetyki, które pozwolą Ci zrobić wspaniałe wrażenie!

Twój zaczarowany ołówek

Czym byłby efektowny makijaż bez uwzględnienia cieni do powiek? Nie każdemu odpowiada ich klasyczna forma - prasowany lub sypki cień może obsypywać się z powieki i podrażniać oko. Jeśli nosisz szkła kontaktowe lub masz wrażliwe oczy, niechciany pyłek może stać się nie do zniesienia. Chciałabyś spróbować czegoś nowego? Koniecznie przetestuj cienie do oczu w kredce. Mają inną konsystencję - bardziej miękką, mokrą, natłuszczoną. Nie są sypkie, a pomagają w osiągnięciu intensywnego rezultatu.

Niektóre cienie do powiek w kredce mogą krócej utrzymywać się na powiece niż inne kosmetyki do makijażu oczu. Z tego względu bywają stosowane jako baza pod właściwy cień, np. sypki. Taki mocno napigmentowany kosmetyk stanowi świetną podstawę do dalszych działań. Wiele kobiet używa jednak cień w kredce jako samodzielny kosmetyk - sięgnij po wariant wodoodporny, jeśli chcesz utrzymać efekt przez dłuższy czas. Wytrzymałość makijażu zależy od jakości kosmetyku, ale także od rodzaju Twojej cery.

Sprawdzone cienie do oczu w kredce

Cienie w kredce mają wiele zalet: są łatwe w aplikacji, poręczne, mogą być stosowane na różne sposoby (jako cień lub eyeliner), nie sypią się, nie znikają w ciągu dnia, a ewentualne poprawki są prostsze do wykonania. Pewnie przyznasz, że lepiej jest nosić w torebce kredkę niż słoiczek lub paletkę wraz z pędzelkiem. 

Wybierz cień w swoim ulubionym kolorze, korzystając z oferty drogerii internetowej Lavandin. Jeśli potrzebujesz, skompletuj własną kasetkę kredek. Proponujemy Ci starannie wybrane, cenione przez kobiety kosmetyki, stworzone przez producentów z tradycjami. Mamy nadzieję, że Twoje zakupy okażą się równie satysfakcjonujące jak nasza praca!

Ilość towarów:
30
pixel