Sypkie cienie do powiek

Sypkie cienie do powiek

Lubisz barwny make-up oka na co dzień i od święta? Ciekawą alternatywą dla klasycznych prasowanych cieni do powiek są cienie sypkie. Choć ich nakładanie wymaga pewnej wprawy, wystarczy poznać kilka trików i zacząć je stosować. Użytkowniczki uwielbiają cienie pigmenty za intensywność i trwałość kolorów. W drogerii Lavandin znajdziesz propozycje od najbardziej cenionych marek, dostępne w rozmaitych odcieniach.

Mocno napigmentowane kosmetyki

Cienie sypkie to najczęściej cienie mineralne - naturalne i bezpieczne, często uzupełnione o drogocenne substancje odżywcze. Ich składy bazują na czystych minerałach, m.in. tlenku cynku, węglanie wapnia, dwutlenku tytanu, krzemionce i mice. Nie zawierają szkodliwych substancji, dlatego cenią je zwolenniczki naturalnych rozwiązań. Sypkie cienie do powiek charakteryzują się dużą pigmentacją - wystarczy niewielka ilość kosmetyku, aby uzyskać wyrazisty efekt. Dzięki temu są niezwykle wydajne - stosuj je ostrożnie, aby nie przedobrzyć.

Aplikuj je delikatnie - jeśli na pędzelku znajduje się duża ilość cienia, przed nałożeniem strzepnij go do pudełeczka. Jeśli obawiasz się osypywania się produktu, możesz odwrócić proces wykonywania makijażu - zacznij od oczu, a dopiero później zajmij się twarzą. Dla wzmocnienia koloru możesz też aplikować sypkie cienie do powiek przy pomocy zwilżonego pędzelka. Przekonaj się, jak intensywny i trwały może być Twój make-up!

Najintensywniejsze pigmenty do oczu na wyjątkowe okazje

Sypkie cienie - pigmenty - polecamy każdemu, komu zależy na zrobieniu mocnego wrażenia. Ze względu na ilość dostępnych kolorów sprawdzają się w różnych okolicznościach. Trwałe formuły zadbają o Twój świeży wygląd w ciągu dnia, a pod osłoną nocy zatroszczą się o odważny wieczorowy look. 

Lśniące i brokatowe pigmenty do oczu idealnie nadają się na imprezę i sesję zdjęciową. Skorzystaj z ich mocy, wybierając produkty spośród asortymentu najlepszych producentów, m.in. Annabelle Minerals, Inglot, Pierre Rene, Miyo i Paese.

Ilość towarów:
88
pixel