Świece zapachowe

Świeczki zapachowe, pachnące

Przytulny klimat w Twoim domu kreowany jest przez dodatki oraz zapachy. Aromaty, jakie unoszą się w powietrzu mają duży wpływ na to, jak inni postrzegają Twoje mieszkanie. Są ważne też dla Twojego komfortu i relaksu. Jeżeli chcesz stworzyć przyjazna aurę w swoim najbliższym otoczeniu, wybierz świeczki pachnące. Po odpaleniu knota w powietrzu szybko da się wyczuć subtelny aromat kwiatów, przypraw, natury. To sprawi, że siedząc we własnym fotelu w ciągu kilku sekund odbędziesz pasjonującą podróż w swoje ulubione miejsca. Gotowa? Kupuj najpiękniejsze świeczki zapachowe, które pachną długo i świetnie prezentują się w nowoczesnym wnętrzu.

Świeczki Yankee Candle i inne

Interesują Cię świeczki zapachowe? Sklep Lavandin oferuje bardzo duży wybór produktów znanych i lubianych marek. Słyną one przede wszystkim z dostarczania produktów, które wydzielają piękny i długotrwały aromat, ale też pięknie prezentują się wyeksponowane na szafkach.

W tym zestawieniu królują świece Yankee Candle, które mają woski zatopione w charakterystycznych słoikach z pokrywkami. Są dostępne w wielu oszałamiających i wyrazistych zapachach – Rainbow Shake, Easter Basket, Seaside Woods, Vibrant Safron oraz wielu innych. Jak same nazwy wskazują, są one inspirowane naturą i pięknymi wydarzeniami z życia. Do takich bezwzględnie zalicza się święta. A jak święta to tylko w towarzystwie świeczek Yankee Candle. Sklep Lavandin zaprasza!

Świeczki zapachowe – sklep online

Kupuj najpiękniejsze świeczki zapachowe Candle w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz nie tylko dekoracyjne, ale też funkcjonalne produkty, jak choćby świeczki zapachowe przeciw komarom. Mamy wiele pomysłów na to, jak poprawić jakość Twojego życia. Wybierz własne świeczki zapachowe Kringle Candy lub inne w efektownych osłonkach imitujących np. pień drzewa i ciesz się wyjątkową atmosferą w swoim domu. Znajdziesz u nas różne wersje świeczek Yankee Candle. Sklep proponuje także gustowne złote świeczniki z ażurowymi ściankami – blask, jaki przez nie przebija prezentuje się tajemniczo i niezwykle efektownie.

Ilość towarów:
65
pixel