Venita

Kosmetyki Venita: pianka, henna, farba

Kobiety chętnie eksperymentują z nowymi fryzurami i kolorami włosów. Dzięki temu mogą poczuć się pewniej siebie oraz podkreślić swoją indywidualność. Nie oznacza to, że musisz spędzać dużo czasu w salonie fryzjerskim, gdyż wiele zabiegów wykonasz samodzielnie. Wystarczy, że zaopatrzysz się w dobrej jakości kosmetyki do koloryzacji, dzięki którym uzyskasz oczekiwany efekt, W tej kategorii wiele do zaoferowania ma marka Venita, która specjalizuje się w produkcji preparatów do malowania i stylizacji fryzur.

Venita – kosmetyki dla nowoczesnych kobiet

Wiele kobiet całkowicie zrezygnowało z koloryzacji włosów z obawy, że niekorzystnie wpłynie to na ich kondycję. Silne farby mogą bowiem poważnie uszkodzić strukturę kosmyków i znacznie je przesuszyć. Venita znalazła jednak na to sposób, oferując szeroki wybór preparatów do koloryzacji, które są bezpieczne dla włosów. Największą popularnością cieszy się pianka Venita dostępna w intensywnych, awangardowych kolorach. Venita kosmetyki skierowane są do osób, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie i oczekują spektakularnych efektów.

Venita – farby, henny i pianki

Oferta tej marki charakteryzuje się dużą różnorodnością, dzięki czemu sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W sprzedaży mamy m.in.:

  • Venita henna – to naturalny kosmetyk do farbowania włosów, który dodatkowo je nawilża i pielęgnuje.
  • Pianka koloryzująca Venita – to sposób, aby się wyróżnić. Preparat dostępny jest wyrazistych kolorach, wśród których można wymienić róże, czerwienie lub fiolety. Pianka Venita jest łatwa w aplikacji, a efekt utrzymuje się do kilku myć.
  • Farba Venita – to produkt do trwałej koloryzacji przeprowadzanej w warunkach domowych. Kosmetyk nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na stan włosów. Dzięki temu farba Venita polecana jest do osłabionych i zniszczonych kosmyków.

W sprzedaży mamy także spraye do koloryzacji oraz kremy. Stale uzupełniamy ofertę o premierowe produkty z linii Venita, dbając jednocześnie o ich atrakcyjną cenę.

Ilość towarów:
108
pixel