Szamponetki do włosów

Koloryzujące szamponetki do włosów

Wygodne szamponetki to rewelacyjne wyjście dla tych osób, które chcą na krótki czas zmienić kolor włosów. W ten sposób można wybierać interesujące barwy, a tym samym zaskakiwać wyglądem. Produkty dostępne na lavandin.pl to cała paleta modnych kolorów, a także formuł, które skutecznie dbają o włosy i pozwalają zachować je w dobrej kondycji.

Czym szamponetka różni się od farby? Przede wszystkim ta pierwsza nie zawiera amoniaku i utleniaczy, a skoncentrowane składniki odżywcze gwarantują odpowiednie nawilżenie. Te zalety powodują jednak, że efekty utrzymują się na włosach od zaledwie 4 do 8 myć. Mniejszą trwałość koloru można jednak również traktować jako atut – dzięki niej możliwe są bardzo częste zmiany wizerunku, w dodatku bez nadmiernego obciążania włosów intensywnie działającymi chemikaliami. Poza tym szamponetki koloryzujące są wybierane również wtedy, gdy trzeba odświeżyć barwę pomiędzy kolejnymi zabiegami koloryzacji.

Szamponetki – szybka koloryzacja w domu

Nowoczesne szamponetki mają bardziej dopracowane składy niż kiedyś, dzięki czemu nie tylko nie niszczą włosów, ale przede wszystkim dają znacznie bardziej wyrazisty i ciekawy efekt.

To dlatego zmieniają się też opinie na ich temat. Wiele osób, w tym również mężczyzn, pozytywnie wypowiada się o tego typu kosmetykach. Dzięki szerokiemu wyborowi odcieni można bez trudu znaleźć pożądany kolor.

Niezależnie więc od tego, czy chcesz nadać włosom ciemniejszego, głębszego odcienia, czy też np. odświeżyć blond, znajdziesz coś dla siebie. Ponadto obecnie na rynku dostępne są szamponetki do włosów w szalonych odcieniach błękitu, różu, fioletu i innych modnych barwach. Dzięki nim wyróżnisz się na ulicy, fundując sobie tymczasową zmianę wizerunku na kilka dni lub tygodni.

Tego rodzaju produkty to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować, a nie chcą ryzykować z inwazyjnym farbowaniem. Szamponetki kuszą również bardzo atrakcyjnymi cenami i łatwą aplikacją. Nie musisz więc martwić się o nierówno zafarbowane kosmyki. Są skuteczne, bezpieczne i dają świetne efekty.

W naszej ofercie znajdziesz szamponetki koloryzujące do włosów najlepszych marek, zachwycające szerokim wyborem modnych odcieni. Wybierz najlepsze produkty i ciesz się wymarzonymi kolorami.

Ilość towarów:
83
pixel