Bazy pod makijaż

Baza pod makijaż / Baza pod podkład

Niezależnie od tego czy profesjonalnie zajmujemy się wykonywaniem make upu, czy też malujemy się na własne potrzeby, baza do makijażu jest produktem, który zdecydowanie powinien znaleźć się w naszej kolekcji. Kosmetyk występuje również pod nazwą primer i jest jedną z warstw (oczywiście po kremie), którą aplikujemy przed nałożeniem podkładu i pudru. Celem opisywanego produktu jest przygotowanie skóry do makijażu, tak aby mógł lepiej się wchłonąć i dłużej utrzymać. Co więcej, gładka warstwa sprawia, że nakładanie podkładu jest znacznie prostsze, a co za tym idzie, możemy liczyć na jego perfekcyjne rozprowadzenie.

Jakich efektów jeszcze możemy oczekiwać? Przede wszystkim nasza cera zostanie wygładzona, a niewielkie przebarwienia i wypryski zamaskowane. Bazy pod makijaż różnią się oczywiście jakością, jednak najlepsze produkty mogą przedłużyć trwałość make upu nawet o kilkanaście godzin. Co za tym idzie, większośc kobiet nie używa ich codziennie, a raczej podczas wielkich wyjść czy oficjalnych przyjęć, gdy zależy nam, aby makijaż utrzymał się dłużej niż zwykle.

Baza pod makijaż - ranking i rodzaje produktów

W naszej ofercie można znaleźć spory wybór kosmetyków, które można z łatwością dopasować do rodzaju swojej skóry. Należy bowiem pamiętać o tym, że najlepsze efekty osiągniemy właśnie w momencie, gdy baza będzie odpowiadać na nasze potrzeby. Jednym z najbardziej popularnych produktów jest baza nawilżająca pod makijaż. To zdecydowanie najlepszy wybór dla kobiet, które mają problem z suchą cerą i tzw. “skórkami”, które są mocno widoczne po nałożeniu podkładu. W naszej ofercie znajduje się m.in. nawilżająca baza pod makijaż Loreal, a także sporo produktów takich marek jak AA, Pupa czy Bell.

Kolejnym rodzajem są bazy matujące. To skuteczne rozwiązanie gdy nasza skóra ma tendencje do przetłuszczania się i już po kilku godzinach zaczyna nieestetycznie błyszczeć. W tej sytuacji polecane są np. kosmetyki Paese. Baza pod makijaż matująca wpływa na ograniczenie produkcji sebum, zwłaszcza w strefie T. W naszej ofercie znajduje się także rozświetlający produkt marki Delia. Baza pod makijaż tego typu z pewnością spodoba się wszystkim miłośniczkom stylu glow. Dzięki niej, nasza skóra będzie wyglądać na zdrową i odprężoną.

Bazy do zadań specjalnych

Zamaskowanie wyprysków oraz przebarwień to w wielu przypadkach trudne zadanie. W tej sytuacji również warto posłużyć się primerem, np. marki Ingrid. Baza pod makijaż ma bardzo dobre opinie wśród pań zmagających się z zaczerwieniami, gdyż nie zatyka porów i pozwala skórze swobodnie oddychać. Charakterystyczny zielony kolor kosmetyku wpływa na skuteczne ujednolicenie kolorytu. Ciekawą opcją są także produkty z filtrem przeciwsłonecznym. W naszej ofercie znajduje się m.in. baza pod podkład Inglot, zapewniająca ochronę na poziomie SPF20. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Ilość towarów:
72
pixel