Makijaż oczu i brwi

Makijaż oczu i brwi

Kosmetyki do malowania oczu znajdują się na wyposażeniu nie tylko pań, które przepadają za bardziej intensywnym makijażem, ale również tych, które preferują „natural look”. Paletka ze zróżnicowanymi kolorystycznie cieniami zapewnia możliwość wykonania praktycznie dowolnego make up'u, dopasowanego do danej okazji.

Kosmetyki do makijażu oczu to też tusze do rzęs w różnych odcieniach, korektory pod oczy, a także eyelinerykredki do brwi oraz kredki do powiek. Wszystkie produkty tego typu można znaleźć w naszej ofercie.

Zadbaj o perfekcyjny makijaż - kosmetyki na co dzień i szczególne okazje

W zależności od tego jak często się malujemy, warto mieć na wyposażeniu kilka różnych produktów w mniej i bardziej intensywnym wydaniu. O ile wykonując makijaż brwi lub oczu można mieć te same kredki i tusz, o tyle w kwestii cieni najlepiej postawić na różnorodność. Inne kolory są nam bowiem potrzebne gdy malujemy się do pracy, a inne na imprezę.

W naszej ofercie można znaleźć ogromny wybór mniejszych i większych paletek, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wykonując z pewnością potrzebne będą stonowane kosmetyki, np. w kolorze brązu lub beżu. Na wielkie wyjście znakomicie sprawdzą się np. metaliczne odcienie lub wielobarwne pigmenty i brokaty.

Ilość towarów:
1510
pixel