Farby do włosów

Farby do włosów / Farbowanie włosów

Koloryzacja włosów to najprostszy, a zarazem efektowny sposób, aby zmienić coś w swoim wyglądzie. Taki zabieg nie wymaga dostępu do specjalistycznych narzędzi, dlatego wiele osób decyduje się na przeprowadzenie go samodzielnie. Wybierając dobrej jakości farbę do włosów, nawet przy braku umiejętności fryzjerskich, uda Ci się uzyskać spektakularne efekty koloryzacji. W ofercie Lavandin znajdziesz produkty w różnych kolorach i odcieniach, które są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów samodzielnego farbowania włosów w zaciszu własnej łazienki.

Profesjonalne farby do włosów do użytku domowego

W sprzedaży mamy wysokiej jakości produkty do koloryzacji przeznaczone do użytku domowego i w salonach fryzjerskich. Oferujemy najlepsze farby do włosów, które nie zawierają amoniaku ani szkodliwych dodatków. Ponadto ich formuły zostały wzbogacone o substancje ochronne i odżywiające kosmyki, dzięki czemu delikatnie pielęgnują włosy, zapobiegając ich niszczeniu. Możemy Ci zaproponować szeroki wybór profesjonalnych farb do włosów, które:

  • nie powodują podrażnień skóry głowy,
  • pozwalają osiągnąć zamierzony efekt koloryzacji,
  • nie osłabiają struktury włosów,
  • nie zawierają silnych związków chemicznych,
  • są łatwe w aplikacji,
  • zapewniają trwałe efekty,
  • są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej.

W sprzedaży mamy farby fryzjerskie o różnych odcieniach i tonacjach. Możesz wybierać pomiędzy klasycznymi brązami czy blondami lub zdecydować się na nieco bardziej wyrazistą kolorystykę.

Farby do włosów blond

Jasne kosmyki są szczególnie trudne w koloryzacji i wymagają odpowiedniego podejścia. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne farby do włosów blond, które nie powodują żółtych refleksów i zapewniają doskonałe krycie. Ponadto zostały wzbogacone o odżywcze dodatki, dlatego będą bezpiecznym wyborem nawet dla delikatnych pasm. Ciekawą propozycję stanowią również kolorowe farby do włosów, za pomocą których możesz stworzyć pasemka lub zdecydować się na koloryzację całej fryzury.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem Lavandin. Znajdziesz tu najlepsze farby fryzjerskie, a także specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Ilość towarów:
313
pixel