Ziaja

Czy jest ktoś, kto nie zna marki Ziaja? Może słuszniej byłoby napisać: czy jest ktoś, kto nigdy nie korzystał z jej produktów? Ta kultowa polska marka ma do zaoferowania olbrzymią bazę kosmetyków dla każdego. Chcesz uzupełnić zapasy Ziaja? Sklep online Lavandin zaprasza na miłe zakupy, które nie będą dużym obciążeniem dla Twojego portfela.

Ziaja - kosmetyki, które kochamy od lat

Na pewno kojarzysz oliwkowy krem Ziaja… Kremy do twarzy w małych, zielonych opakowaniach były pierwszymi produktami, które wyszły spod rąk pary farmaceutów i szybko stały się bestsellerami. Aleksandra i Zenon Ziaja, którzy rozpoczynali swój biznes kosmetyczny w garażu, prawdopodobnie nie wiedzieli jeszcze, że ich nazwisko będzie tak rozpoznawalne. Na przestrzeni ponad 30 lat marka znacznie się rozrosła, proponując konsumentom bardzo szerokie spektrum kosmetyków do pielęgnacji od stóp do głów.

I to dosłownie! Ziaja to produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów: kremy do twarzy, rąk i stóp, balsamy nawilżające, kosmetyki myjące i oczyszczające, szampony i odżywki. Ich jakość zatwierdzana jest w czterech laboratoriach mieszczących się w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Produkcja odbywa się w standardzie GMP, w ekologicznej strefie wody pitnej na Kaszubach. Stosowane urządzenia, pomieszczenia fabryk i pracownicy objęci są stałym monitoringiem mikrobiologicznym i środowiskowym.

Produkty Ziaja w sklepie internetowym Lavandin

Kultowa marka oferuje wiele ciekawych serii, dzięki którym troska o ciało staje się nie tylko skuteczna, ale także bardzo przyjemna. Kolekcja Yego jest idealna dla mężczyzn, Ziajka - dla dzieci. Mamma Mia to produkty stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i młodych mam. Jeśli interesuje Cię konkretna seria, skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki, a szybciej odnajdziesz ulubione pozycje.

Ziaja to kosmetyki o wszechstronnym zastosowaniu - dla Ciebie i całej rodziny! W naszej drogerii wyposażysz się w produkty nawilżające i myjące, w żele antybakteryjne, antyperspiranty, oliwki do masażu, artykuły do domowego SPA i wiele innych… A to wszystko od rodzimej marki Ziaja, w estetycznych opakowaniach i świetnych cenach!

Ilość towarów:
333
pixel