Yankee Candle

Yankee Candle

Świece zapachowe Yankee Candle - luksusowe zapachy w Twoim domu

Stylowe i pięknie pachnące świece to zdecydowanie jeden z najlepszych rodzajów ozdób. Możemy cieszyć się ich obecnością podczas zimowych wieczorów, wykorzystać w trakcie romantycznego spotkania czy zapalić w ciągu dnia dla własnej przyjemności. Yankee Candles cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Historia marki sięga końca lat 60. XX wieku i rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych, gdy 16-letni Mike Kittredge postanowił obdarować swoją mamę własnoręcznie zrobioną świeczką. Jego pomysł spotkał się z aprobatą otoczenia i w krótkim czasie chłopak mógł otworzyć własny sklep. Kilkadziesiąt lat później, firma produkuje dziesiątki milionów świec każdego roku.

Obecnie produkty Yankee Candle, które oferuje nasz sklep to luksusowe akcesoria, mające status kultowych. Ich cechą charakterystyczną są nie tylko piękne, wyraziste zapachy, ale również elegancki wygląd. Dzięki temu znakomicie prezentują się jako element ozdobny w każdym wnętrzu i stanowią jeden z najlepszych pomysłów na prezent dla bliskiej osoby.

Co oferuje nasz sklep? Yankee Candle i ich rodzaje

Świece są dostępne w różnych wielkościach, a co za tym idzie, mają różny czas spalania. Dużą popularnością cieszą się Yankee Candle Tea Lights, czyli niewielkie podgrzewacze, które można umieścić np. w pojemnikach na świece lub na eleganckich podstawkach. Kolejną opcją dostępną w naszej ofercie są egzemplarze, które służą jako wosk do kominka. W trakcie ich stopniowego topienia się, możemy liczyć na zachwycający, naturalny zapach. Szukając swoich ulubionych nut zapachowych, można zdecydować się także na niewielkie świece typu votive, których czas palenia wynosi 15 godzin. Tego typu egzemplarze również powinny być ustawione na specjalnej podstawce.

Inne produkty Yankee Candle, które oferuje nasz sklep internetowy to różnej wielkości świece w słoikach. W przypadku najmniejszych egzemplarzy, czas palenia wynosi od 20 do 30 godzin, zaś w przypadku średnich - od 65 do 75 godzin. Large Yankee Candle to idealny wybór dla osób, które pragną rozkoszować się zachwycającymi zapachami jeszcze dłużej. Największe świece palą się nawet do 150 godzin.

Akcesoria Yankee Candle - sprawdź nasz sklep

Oprócz ogromnego wyboru nut zapachowych, zapewniamy także sporą liczbę dodatków, które umilą korzystanie ze świec Yankee Candle. Dostępne są m.in. niewielkie świeczniki, idealne np. do podgrzewaczy lub modeli typu votive. Oprócz tego, można zaopatrzyć się w urocze kominki do rozpuszczania wosku.

Ilość towarów:
57
pixel