Tigi

Bed Head to kolekcja kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów od marki Tigi. Ukryte w designerskich opakowaniach, zadbają o Twoją fryzurę, niezależnie od tego, co podpowie Ci fantazja. W naszej drogerii znajdziesz produkty, które nie tylko oczyszczą i odżywią Twoje włosy, ale również zadbają o ich oryginalny look.

Designerskie kosmetyki do włosów Tigi

Już sam wygląd produktów Bed Head sprawia, że chce się je wypróbować! Ich barwne, lecz nienachalne opakowania kryją w sobie receptury doceniane przez klientów indywidualnych i profesjonalistów na całym świecie. Marka Tigi powstała już w 1986 roku, szybko stając się ulubieńcem osób o różnych typach włosów. Co znajdziesz w jej ofercie?

Do podstawowej pielęgnacji włosów i skóry głowy wybierz jeden z szamponów z serii Bed Head, wybierając ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Zależy Ci na większej objętości? Wzmocnieniu łamliwych lub przesuszonych włosów? Poprawie elastyczności? A może chcesz dodać blasku i podkręcić odcień włosów blond? Wybierz produkt dedykowany Twoim oczekiwaniom.

Oczywistym uzupełnieniem szamponu do włosów jest odżywka. Możesz nabyć ją samodzielnie lub sięgnąć po gotowy zestaw zawierający oba kosmetyki z tej samej linii. Dzięki temu kompleksowo zadbasz o swoje włosy, podwójnie atakując ewentualne niedoskonałości! 

Nie zapominajmy o udanych stylizacjach. Kosmetyki do włosów Tigi to również szereg produktów pozwalający na modelowanie fryzury. To m.in. woski nadające i utrwalające jej kształt oraz kremy dodające objętości cienkim i delikatnym włosom.

Tigi Bed Head - oferta dla kobiet i mężczyzn

Kolorowa kolekcja Bed Head została stworzona dla wszystkich - zarówno panie, jak i panowie zaopatrzą tu swoje kosmetyczne zapasy. Marka Tigi to dzieło czterech braci! Nic więc dziwnego, że w jej ofercie znalazła się również seria kosmetyków przeznaczonych specjalnie dla męskiej części odbiorców. Bed Head for Men to produkty o świeżych zapachach i surowym designie. Są idealne dla każdego stylowego mężczyzny, któremu zależy na odżywionych, świetnie ułożonych włosach.

Ilość towarów:
1
pixel