Sylveco

Sylveco

Kosmetyki Sylveco

Polski producent Sylveco działa w branży kosmetycznej od 1992 roku i dziś ma do zaoferowania konsumentkom całą gamę produktów do pielęgnacji i higieny. Filozofia firmy jest prosta: do produkcji kosmetyków używają jedynie roślinnych surowców oraz ekstraktów zielarskich, które nie podlegają chemicznemu przetwarzaniu.

W ich ofercie znajdziesz, między innymi: pomadki ochronne, nawilżające żele do mycia ciała, maski do włosów, kremy do twarzy, pianki myjące, żele punktowe na wypryski, serum do twarzy, peelingi do twarzy, balsamy do ciała, oczyszczające żele do rąk. Co istotne, kosmetyki Sylveco to także specjalnie dedykowane produkty dla dzieci. W związku z tym znajdziesz w ich ofercie artykuły, które sprawdzą się również przy delikatnej, dziecięcej skórze.

Marka Sylveco w naszej drogerii

Zadbaliśmy o to, abyś w naszym sklepie znalazł praktyczne zestawy kosmetyków Sylveco oraz produkty, które ułatwią Ci codzienną pielęgnację skóry, a także pomogą zadbać o higienę. Sprawdź już dziś ofertę w naszej drogerii, przejrzyj promocje na kosmetyki Sylveco i wybierz artykuły, które oczarują Cię zapachem i efektami działania!

Ilość towarów:
66
pixel