Stapiz

Szukasz wysokiej jakości kosmetyków do włosów - takich, które używa się w salonach fryzjerskich? Firma Stapiz produkuje profesjonalne kosmetyki, po które sięgają fryzjerzy i styliści w Polsce i na świecie. Unikalne receptury bogate w substancje odżywcze powstają we współpracy z dobrymi laboratoriami badawczymi. Przekonaj się, że warto mieć je w swojej łazience! Może Twój fryzjer także ich używa?

Stapiz - polska marka na półkach salonów fryzjerskich

W naszej drogerii kupisz dobre produkty, które skutecznie i przyjemnie odżywią Twoją fryzurę - bez wykonywania skomplikowanych zabiegów. Sięgając po szampon Stapiz, możesz liczyć na profesjonalną pielęgnację swoich włosów bez wychodzenia z domu. Poręczne małe butelki lub ekonomiczne litrowe opakowania z wygodną pompką możesz użytkować nawet każdego dnia. 

Dobrym uzupełnieniem szamponu Stapiz będzie odżywka - ze spłukiwaniem lub bez. W zależności od tego, jakiego wsparcia potrzebują Twoje włosy, wybierz odpowiednią odżywkę, maskę lub balsam. Ich regularne stosowanie pozwoli Ci jeszcze skuteczniej wzmocnić swoje włosy. Nie zapomnij o ochronie podczas stylizacji - spray do prostowania przedłuży trwałość fryzury i zabezpieczy włosy przed wysoką temperaturą. 

Oddajemy Ci do dyspozycji kilka najlepszych kolekcji marki. Jedna z najpopularniejszych serii kosmetyków Stapiz to Sleek Line Repair&Shine. Szeroka gama produktów z jedwabiem jest dedykowana klientom o różnych potrzebach. Wśród nich znajdują się m.in. szampony, odżywki i maski Stapiz Sleek Line do włosów rozjaśnianych, farbowanych, zniszczonych oraz cienkich.

Kosmetyki Stapiz - opinie i ceny

Marka Stapiz wykorzystuje w produkcji sprawdzone substancje aktywne, dzięki czemu jej produkty faktycznie działają, np. nawilżają, wygładzają i regenerują. Dodatkowo skuteczność potwierdza popularność jej kosmetyków - goszczą w wielu salonach fryzjerskich, jak również w prywatnych gospodarstwach. Niekwestionowaną zaletą marki jest przystępna cena - pozwala na to, aby każdy mógł sprawić sobie przyjemność w domu, dbając o lśniącą fryzurę podczas zwykłego mycia włosów.

Ilość towarów:
35
pixel