Pierre Rene

Szukasz dużego asortymentu kosmetyków, które powstają w Polsce i od lat cieszą się powodzeniem wśród kobiet? Przedstawiamy Pierre Rene! Sklep online Lavandin to miejsce, w którym zaopatrzysz się w pełny zestaw do makijażu, niezależnie od tego, czego dla siebie szukasz.

Kosmetyki Pierre Rene - od lat na polskim rynku

Czy polska marka ma prawo zaistnieć w branży kosmetycznej? Mamy na to namacalny dowód! Kosmetyki do makijażu Pierre Rene od ponad 20 lat wydobywają piękno polskich kobiet. Nie tylko polskich - sprzedawane są w ponad 35 krajach. Współpraca z najlepszymi światowymi producentami opakowań i mas kosmetycznych pozwala na zachowanie wysokiej jakości produktów. Do rozwijającego się sukcesu przyczynia się podążanie za bieżącymi trendami i wnikliwa analiza potrzeb klientek.

Kosmetyki Pierre Rene to ogromna baza produktów, dzięki której każda kobieta może zadbać o swoją urodę i podkreślić charakter. Spektrum rodzajów poszczególnych artykułów oraz kolorów, w jakich możesz je znaleźć, pozwala na określenie indywidualnego stylu. Wybierając serię Pierre Rene Professional, dodatkowo możesz liczyć na pielęgnację skóry, włosków i paznokci: te produkty mają właściwości odżywcze i obniżony poziom alergenów. 

Twój zestaw kosmetyków do makijażu Pierre Rene

Jakie cudeńka z gamy Pierre Rene możesz włożyć do swojej kosmetyczki? To zależy, co lubisz! Z tą marką możesz pomalować twarz, oczy i usta. Wygładź twarz przy pomocy podkładu Pierre Rene. Bronzer, róż lub specjalna paleta zadbają o konturowanie. Nie zapomnij o korektorze! On zawsze się przydaje.

Bądź na topie i podkreśl swoje spojrzenie! Tusz do rzęs, kredka do oczu i cień do powiek (również w błyszczącej wersji sypkiej): to zestaw obowiązkowy. W tym miejscu możesz zaopatrzyć się w akcesoria do makijażu, bazy oraz płyny utrwalające - od tego samego producenta. A czy wiedziałaś, że z Pierre Rene zadbasz o paznokcie? Również w modnej wersji hybrydowej! Odżywki, lakiery w wielu odcieniach i wysuszacze pozwolą Ci na wykonanie perfekcyjnego manicure’u w domowych warunkach.

pixel