Neonail

Neonail

Neonail lakiery, odżywki, zestawy

Zadbane i wypielęgnowane dłonie stanowią wizytówkę dla eleganckich kobiet. Starannie wykonany manicure nie tylko przyciąga wzrok, ale także dodaje pewności siebie. Dla wielu kobiet konieczność częstego malowania paznokci było jednak sporym utrudnieniem wymagającym poświęcenia dużej ilości czasu. Rozwiązaniem tego problemu są lakiery hybrydowe Neonail – trwałe i efektowne.

Neonail – kolory na każdą okazję

Neonail to marka, która cieszy się popularnością i zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Zajmuje się produkcją nowoczesnych lakierów hybrydowych oraz akcesoriów kosmetycznych do samodzielnego wykonania manicure. Lakiery Neonail cenione są za swoje właściwości, takie jak:

  • trwałość,
  • odporność na odpryśnięcia i uszkodzenia,
  • intensywne kolory,
  • dodatki pielęgnacyjne,
  • wygodna aplikacja,
  • dobre krycie.

Jeżeli chodzi o ofertę Neonail, kolory dostępne są w klasycznych odcieniach, a także wariantach z połyskującymi drobinkami. Dzięki tak dużej różnorodności stworzysz wyjątkową stylizację na każdą okazję.

Neonail – zestawy dla profesjonalistów i amatorów

Lakiery utwardzane w lampie to doskonały wybór dla kobiet, którym zależy na trwałym i łatwym w wykonaniu manicure. W ofercie Lavandin znajdziesz gotowe zestawy startowe Neonail, które zawierają produkty niezbędne do wykonania manicure. Jest to doskonały wybór, aby rozpocząć przygodę ze stylizacją paznokci i podszkolić swoje umiejętności. Jeżeli chodzi o markę Neonail, zestaw może zawierać komplet lakierów, oliwkę do skórek oraz akcesoria ułatwiające nakładanie stylizacji. Warto także zaznaczyć, że marka zwraca uwagę nie tylko na trwałość swoich produktów, ale także ich bezpieczeństwo. Lakiery Neonail mają właściwości, które chronią naturalną płytkę i zapobiegają jej uszkodzeniu.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem sklepu Lavandin, Znajdziesz tu szeroki wybór lakierów hybrydowych Neonail dostępnych w najmodniejszych kolorach. U nas zaopatrzysz się także w dodatkowe akcesoria, dzięki którym manicure będzie trwały i perfekcyjnie wykonany.

Ilość towarów:
98
pixel