Miya

Kosmetyki Miya: kremy do twarzy, olejki

Miya to polska marka stworzona z myślą o nowoczesnych, aktywnych kobietach. Jej siłą są produkty do twarzy i ciała bazujące na naturalnych składnikach, zapewniające skuteczną pielęgnację i przyjemność ze stosowania.

Opatrzone logo Miya kosmetyki to produkty inspirowane koreańskim rytuałem pielęgnacyjnym. Znajdziemy więc wśród nich np. olejek do demakijażu, lekkie esencje bogate w substancje aktywne oraz szybkie maseczki, których działanie odpowiada wszystkim typom cery. Wygoda, naturalność i pewność siebie — na to właśnie stawiają twórczynie tej marki.

Naturalne składniki, naturalny wygląd

Każda kobieta ma w sobie naturalne piękno. Zadaniem kosmetyków marki Miya jest jego podkreślenie oraz wydobycie wewnętrznego blasku i świeżości na zewnątrz. W starannie przemyślanych produktach nie ukryto żadnych szkodliwych substancji — bazują one na składnikach pochodzenia naturalnego, m.in. olejach i masłach roślinnych, wyciągach oraz ekstraktach. Znajdują się w nich też takie substancje jak uwielbiany przez wiele kobiet kwas hialuronowy, nawilżający sok z aloesu czy naturalne glinki.

Prawdziwym hitem jest produkowany przez Miya krem nawilżający MyWonderbalm dostępny w czterech wariantach:

  • z masłem mango,
  • masłem shea,
  • olejkiem różanym,
  • olejkiem kokosowym. 

To świetne, lekkie kremy do twarzy, które można również stosować do całego ciała. Wiele klientek marki upodobało sobie również produkowany przez Miya olejek do demakijażu, bazujący na cennych wyciągach roślinnych.

Kosmetyki Miya – nie tylko pielęgnacja

Miya to nie tylko kremy, maseczki i inne produkty do świadomej, naturalnej pielęgnacji. Marka powoli rozbudowuje swój asortyment o starannie skomponowane kosmetyki do makijażu. Wśród jej propozycji znajduje się np. pielęgnująca pomadka w kilku modnych odcieniach oraz składające się głównie z naturalnych składników rozświetlacze. Również produkowany przez Miya krem BB z SPF 30, który wyrównuje koloryt cery, a jednocześnie dba o jej kondycję i ochronę przed słońcem ma wiele wielbicielek wśród klientek marki.

Stworzone w trosce o Twój komfort

Kosmetyki Miya to nie tylko profesjonalna i naturalna pielęgnacja. To również pielęgnacja szybka i bezproblemowa. Stworzono je z myślą o osobach aktywnych, które nie chcą poświęcać dużo czasu na dbanie o swoją skórę, a jednocześnie pragną zapewnić jej jak najlepszą ochronę i wsparcie. Dlatego konsystencja wszystkich produktów jest starannie przemyślana i opracowana w taki sposób, by zagwarantować pełną wygodę stosowania. Lekkie formuły, szybkie wchłanianie i wygodne w użyciu opakowania, które w dodatku pięknie prezentują się na łazienkowej półce lub toaletce — to prosty sposób na piękny wygląd w kilka minut. Nałożyć krem czy zdążyć na spotkanie? Nie musisz już wybierać!

Ilość towarów:
13
pixel