Lumene

Lumene to marka wywodząca się prosto z Finlandii, uznawanej za jedno z ostatnich nieskażonych sanktuariów znajdujących się na naszej planecie. Inspiracją stały się tamtejsze kobiety, które pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, wyglądają świeżo i młodzieńczo, emanując zdrowym blaskiem.

Lumene tworzy kosmetyki, dzięki którym każdy może na własnej skórze przekonać się o niesamowitych właściwościach arktycznej natury. Składniki, jakie można znaleźć w produktach marki to m.in. krystalicznie czysta woda źródlana, niezwykle bogata w tlen, jagody, nasiona, soki drzewne, grzyby oraz różnego rodzaju rośliny.

Lumene - co oferuje nasz sklep internetowy?

Producent Lumene deklaruje, że niesamowite właściwości substancji, które znajdują się w kosmetykach, wynikają z konieczności przystosowania się roślin do trudnych warunków panujących w Finlandii. Dzięki temu wyróżniają się one bardzo wysokim poziomem składników aktywnych oraz przeciwutleniaczy. Kosmetyki Lumene dostępne w naszej ofercie to m.in. produkty do makijażu, kremy, esencje, maski, mleczka, toniki i wiele więcej. 

Ilość towarów:
45
pixel