Kallos

Maski Kallos oraz inne produkty węgierskiej marki cieszą się ogromną popularnością wśród osób, dla których ważne jest nie tylko skuteczne działanie kosmetyków, ale również ich atrakcyjna cena. Dodatkową zaletą jest duża pojemność, dzięki której można liczyć na to, że preparaty wystarczą na długi czas, pomimo częstego stosowania. Kallos zapewnia dobrą wydajność swoich produktów oraz kremową konsystencję, która ułatwia nakładanie. To świetny wybór dla wszystkich włosomaniaczek oraz kobiet poszukujących sprawdzonych kosmetyków.

Maska do włosów Kallos - skuteczna pielęgnacja niewielkim kosztem

Maski węgierskiej marki cieszą się statusem kultowych. Kobiety doceniają je za wyjątkowo skuteczne formuły, oparte o różnego rodzaju składniki aktywne oraz dopasowanie do faktycznych potrzeb włosów. Do najczęściej wybieranych produktów należą Kallos Avocado o działaniu regenerującym oraz Kallos Multivitamin, przeznaczona do włosów zniszczonych, które potrzebują wzmocnienia i odżywienia. Ogromną popularnością cieszy się również maska mleczna, która dzięki wysokiej zawartości protein doskonale odbudowuje strukturę kosmyków, jednocześnie je wygładzając.

Paniom, które chcą utrzymać idealny kolor włosów farbowanych oraz uchronić go przed blaknięciem polecamy maskę Kallos Color. W naszej ofercie znajdzie się również coś dla osób pragnących przywrócić kosmykom naturalny blask, poszukujących silnego nawilżenia oraz chcących zniwelować żółtawe tony, pojawiające się na blond włosach.

Szampony Kallos - zadbaj o dobre oczyszczenie 

W asortymencie nie mogło zabraknąć produktów przeznaczonych do mycia. Szampon Kallos nie tylko skutecznie czyści włosy i skórę głowy, ale przy tym zapewnia skuteczną pielęgnację. Tego typu preparaty również występują w dużych pojemnościach, dzięki czemu wystarczają na wiele miesięcy. Osoby, którym zależy przede wszystkim na wygładzeniu i odżywieniu mogą zdecydować się na pięknie pachnący szampon Kallos Banana. Solidną porcję nawilżenia zapewni z kolei szampon Kallos Pro-Tox. W naszej ofercie dostępne są także produkty dla mężczyzn oraz wegańskie

Ilość towarów:
23
pixel