Dermacol

Czy wiedziałaś, że jeden z pierwszych kryjących podkładów na świecie został opracowany w laboratorium Dermacol? Firma powstała w Czechach i już od ponad 50 lat dba o perfekcyjny makijaż kobiet. Kiedyś kosmetyki Dermacol były używane w Hollywood, dziś możesz nosić je każdego dnia. 

Dermacol Make-Up Cover… czyli jak powstaje duża marka kosmetyczna?

Historia marki zaczęła się w studiu filmowym Barrandov, gdzie zaistniała potrzeba stworzenia skutecznego podkładu kryjącego. Wśród członków zespołu znalazła się m.in. kosmetyczka Olga Knoblochová, znana później jako Lady Dermacol. W jednej z najbardziej znanych opowieści wspomina kongres dermatologiczny z 1967 roku. Właśnie wtedy zaprezentowała na studentce, jak przykryć duże znamię na twarzy przy pomocy kosmetyku. 

Ukrywanie niedoskonałości na twarzach “zwykłych ludzi”, nie tylko aktorów, okazało się strzałem w dziesiątkę. Dobry produkt pozwala bowiem nie tylko ładnie wyglądać, ale czuć się swobodnie i bezpiecznie we własnej skórze - przykrywać rany, blizny i wypryski. Tak powstał Dermacol Make-Up Cover - czołowy produkt, który zapewnia mocne krycie każdej zainteresowanej kobiecie. Dziś kosmetyki producenta Dermacol to nie tylko podkłady kryjące. To szeroka gama produktów kolorowych oraz tych do pielęgnacji twarzy i ciała. 

Dermacol - kosmetyki do makijażu twarzy

Kosmetyki producenta Dermacol spełniają surowe wymagania jakościowe, oparte na aktualnych badaniach kosmetologicznych. Są hipoalergiczne, testowane na ludziach i nadzorowane zgodnie z normami UE. Za ich skuteczność odpowiadają m.in. innowacyjne składniki aktywne pozyskane z natury. Dzięki swoim właściwościom produkty Dermacol są bezpieczne, praktyczne i przyjemne w użytkowaniu - niezależnie od tego, z jakimi niedoskonałościami się zmagasz i jaki makijaż lubisz najbardziej.


Jeśli chcesz nabyć świetne kosmetyki w atrakcyjnych cenach, śledź naszą ofertę. Promocje Dermacol pozwolą Ci przekonać się o wysokiej jakości zamkniętej w przepięknych opakowaniach. Odkryj własny sposób na pielęgnację skóry, perfekcyjne krycie i efektowny makijaż oczu lub ust.

Ilość towarów:
6
pixel