Bielenda

Bielenda

Cenisz polskie i sprawdzone produkty do pielęgnacji, które jednocześnie dostępne są w atrakcyjnych cenach? Wybierz markę Bielenda - kosmetyki docenione przez wiele kobiet w Polsce i na świecie. Są w ponad 45 krajach! O ich popularności i skuteczności świadczy m.in. szereg nagród przyznanych przez lubiane magazyny kobiece oraz ekspertów branży kosmetycznej.

Bielenda Kosmetyki Naturalne - polska marka znana na świecie

Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne powstała w 1990 roku z inicjatywy Barbary Bielendy. Ponad 400 produktów, które oddaje nam do dyspozycji, od początku do końca powstaje w Polsce. Wiele kobiet uwielbia je za jakość składników, skuteczność działania, atrakcyjne ceny, wyjątkowe formuły i bogactwo zapachów. Zgodnie z brzmieniem pełnej nazwy firmy Bielenda, kosmetyki opierają się na naturalnych składnikach aktywnych.

Dzięki nim możesz zadbać o kompleksową pielęgnację całego ciała - w bezpieczny sposób, rygorystycznie przetestowany w laboratorium. Jeśli szczególnie zależy Ci na życiu w rytmie natury, z pewnością przypadnie Ci do gustu jedna ze specjalnych serii, np. Bio Vegan, Vegan Friendly lub Eco Nature. Możesz też skupić swoją uwagę na działaniu konkretnych składników odżywczych, wybierając np. serię z coraz bardziej rozpowszechnionym CBD, cenionym miodem manuka, aktywnym węglem lub olejem kameliowym.

Ogromny wybór produktów Bielenda. Sklep online Lavandin

Skoro kosmetyki marki Bielenda to aż ponad 400 propozycji (dla klientów indywidualnych i profesjonalistów), możesz być pewna, że w ich gamie znajdziesz idealne produkty dla siebie. Jest ich naprawdę dużo, w różnych wariantach i liniach zapachowych. Pielęgnacja twarzy to m.in. opracowane przez markę Bielenda kremy do twarzy: nawilżające, przeciwzmarszczkowe, naprawcze, wzmacniające naczynka i inne. 

To również nowoczesne propozycje do pielęgnacji: płyny micelarne, hydro-esencje do twarzy, kremowe olejki, maseczki i sera. Wszyscy znamy też balsamy do ciała Bielenda oraz spektrum kosmetyków i akcesoriów do depilacji. A to wciąż nie wszystko! Przekonaj się, jak duży wybór daje Ci marka Bielenda! Zapraszamy na satysfakcjonujące zakupy.

Ilość towarów:
123
pixel