Biały Jeleń

Biały Jeleń to marka, która już od 100 lat dostarcza kosmetyki przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą, alergią lub atopowym zapaleniem skóry. Doceniają je również konsumenci ceniący tradycję i niebędący obojętni na dobro środowiska. Produkty Biały Jeleń mogą być stosowane przez całą rodzinę: są dostępne w szerokiej gamie, a użyte w nich składniki aktywne należą do bezpiecznych i skutecznych.

Biały Jeleń - kosmetyki, którym możesz ufać

Firma kosmetyczna Biały Jeleń powstała w 2021 roku, zaczynając od legendarnego szarego mydła. Od tamtego czasu baza produktów stale się powiększa - w oparciu o tradycyjne receptury połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wśród nich znajdziesz kosmetyki do codziennej pielęgnacji oraz delikatne środki czystości. Choć asortyment przeznaczony jest przede wszystkim dla osób z nadwrażliwą skórą lub borykających się z problemami dermatologicznymi, antyalergiczne formuły nadają się do stosowania przez wszystkich.

Biały Jeleń to produkty stworzone z myślą o naturze: surowce pozyskiwane są w konwencji zero waste, a jednoskładnikowe opakowania są łatwe do segregowania po zużyciu. Składniki funkcyjne zastosowane w kosmetykach i środkach czystości są wysokiej jakości, przebadane w nowoczesnym laboratorium i potwierdzone wieloletnimi obserwacjami.

Biały Jeleń - mydła, szampony i inne produkty dla wrażliwej skóry

Twoja wrażliwa lub alergiczna skóra nie lubi zwykłych kosmetyków? Zanim zrezygnujesz z kompleksowej i przyjemnej pielęgnacji, przetestuj artykuły Biały Jeleń. Sklep Lavandin oferuje Ci szereg produktów, dzięki którym bezpiecznie zadbasz o higienę i piękno. 

Znajdziesz tu kilka propozycji marki Biały Jeleń do twarzy: mydła w kostkach przeznaczone do różnych typów cery, żele do twarzy oraz kremy nawilżające. Zadbasz o ciało i higienę intymną, mając do dyspozycji różne formuły. Produkty Biały Jeleń to także kosmetyki do włosów: szampony i odżywki. Na szczególną uwagę zasługują ciekawe serie: np. męskie produkty Men, ciekawa kolekcja w stylu Retro lub innowacyjna, łagodna Apteka Alergika.

Ilość towarów:
10
pixel