Babuszka Agafia

Babuszka Agafia to jedna z najbardziej znanych rosyjskich marek kosmetyków. Są one tworzone na bazie starodawnych syberyjskich receptur, wykorzystujących naturalną moc ziół. Nazwa marki jest bezpośrednio związana z zielarką Agafią, która pochodziła właście z Syberii i od dziecka zdobywała wiedzę na temat właściwości poszczególnych roślin. Tego typu informacje były przekazywane w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie, a stworzone receptury wyróżniały się skutecznym działaniem. Kosmetyki Babuszki Agafii cieszą się obecnie ogromną popularnością, co wynika również z ich bardzo atrakcyjnej ceny.

Babuszka Agafia - kosmetyki dostępne w naszej ofercie

Asortyment sklepu obejmuje preparaty przeznaczone do pielęgnacji całego ciała, w tym włosów oraz skóry twarzy. Wszystkie z nich wyróżniają się naturalnym i prostym składem. Połączenie ze sobą poszczególnych ziołowych składników zwiększa efektywność produktów oraz wpływa na ich bezpieczny charakter. Kosmetyki sygnowane logiem Babuszki Agafii mogą być z powodzeniem stosowane przez osoby z różnymi typami cery oraz potrzebami włosów. W naszej ofercie znajdują się m.in. szampony o działaniu odżywczym, przeciwłupieżowym, regenerującym, wpływające na porost włosów oraz balsamy, odżywki i maski.

Oprócz tego można znaleźć sporo produktów przeznaczonych do kąpieli, które nie tylko skutecznie nawilżą skórę, ale również złagodzą podrażnienia. Babuszka Agafia to także producent różnego rodzaju preparatów do twarzy. W naszym asortymencie dostępne są m.in. maseczki o szerokim spektrum działania. Niektóre mają właściwości oczyszczające, inne odmładzające, liftingujące, kojące lub odświeżające.

Postaw na naturalne kosmetyki w przystępnej cenie

Olejki, wyciągi z kwiatów i roślin - to składniki, które w swoich recepturach uwzględniała Agafia. Babuszka żyjąca na trudnych terenach Syberii, wykorzystywała naturalne skarby, uprawiane na dziewiczych obszarach Rosji. Dziś można korzystać z ich cennych właściwości, zamkniętych w wygodnych opakowaniach. Kosmetyki są dostępne w różnych pojemnościach, dzięki czemu można bez problemu dopasować je do swoich potrzeb.

Oprócz wyżej wymienionych produktów, w naszym asortymencie można znaleźć także naturalne pasty do zębów, pianki do kąpieli, mydła i kremy do rąk oraz serum pod oczy. Osoby, które chcą rozszerzyć swoją codzienną pielęgnację o kosmetyki marki Babuszka Agafia, mogą również zdecydować się na krem lub serum do twarzy. Warto zaznaczyć, że produkty są wolne od jakichkolwiek szkodliwych składników oraz sztucznych substancji zapachowych.

Ilość towarów:
15
pixel