Ardell

Sztuczne rzęsy Adrell: kępki, kleje

Ardell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej sprzedających się marek sztucznych rzęs na świecie. Działa na rynku już od 1971 roku, ciesząc się ogromną popularnością nie tylko wśród kobiet, ale również profesjonalistów z branży kosmetycznej oraz wizażystów z Hollywood. Tym co wyróżnia rzęsy marki jest ich realistyczny wygląd, który podkreśla naturalne piękno. Jednocześnie są one bardzo komfortowe w noszeniu, lekkie i łatwe do założenia. Występują w ponad 100 różnych stylach, dzięki czemu można z łatwością dopasować je do konkretnej okazji, preferencji kobiety oraz efektu jaki chcemy uzyskać. Pod uwagę bierze się także kształt oka.

Ardell - piękne rzęsy, o jakich zawsze marzyłaś

Marka wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do produkcji swoich rzęs, dzięki czemu doskonale komponują się z naturalnymi, dając zachwycający efekt. Są tworzone z naturalnych włosów, poddanych sterylizacji. Ogromną zaletą jest elastyczność i świetne dopasowywanie się do oczu. Za ich pomocą możesz w efektywny sposób wydłużyć i zagęścić rzęsy, jednocześnie zachowując subtelny wygląd. To najepszy sposób na uzyskanie bardziej wyrazistego spojrzenia, którym oczarujesz wszystkich dookoła.

Czym wyróżniają się rzęsy Ardell?

Jeśli przygotowujesz się do ważnej uroczystości i chcesz zachwycić gości swoim wyglądem, postaw na sztuczne rzęsy Ardell z naszej oferty, które są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy m.in. jedne z najbardziej charakterystycznych modeli Wispies, zarówno w opakowaniach liczących kilka sztuk, jak i jako pojedyncze pary. Zostały one wyposażone w elastyczny pasek, dzięki któremu łatwo założysz i zdejmiesz rzęsy. Znajdziesz u nas również inne produkty Ardell, w tym kępki równie bezproblemowe w aplikacji oraz kleje w różnych pojemnościach, dzięki którym będziesz mogła liczyć na mocne trzymanie rzęs przez cały dzień. Od teraz możesz cieszyć się hipnotyzującym spojrzeniem kiedy tylko zapragniesz. Zaufaj wyborowi profesjonalistów i postaw na sprawdzone rozwiązania.

Ilość towarów:
28
pixel