Cudze chwalicie, swojego nie znacie… Poznaj najlepsze polskie kosmetyki naturalne!

2019-05-30
Cudze chwalicie, swojego nie znacie… Poznaj najlepsze polskie kosmetyki naturalne!

Szukając sposobu na delikatną i skuteczną pielęgnację skóry, coraz chętniej sięgamy po kosmetyki naturalne. Kremy, maseczki i peelingi stworzone na bazie olejów, wyciągów z roślin, humektantów, glinek i protein pozbawione są drażniących, chemicznych składników, które mogą przynieść skórze więcej szkody niż pożytku. Na półkach sklepowych nie brakuje wysokiej jakości polskich kosmetyków naturalnych, które wyróżniają się na tle swoich droższych, zagranicznych konkurentów. Na jakie marki warto zwrócić uwagę podczas zakupów? Sprawdź!

Mokosh – polskie kosmetyki naturalne cenione na całym świecie

Pierwszy wyróżniony przez nas producent szturmem podbił nie tylko rodzimy, ale również światowy rynek. Nazwa marki nawiązuje do starosłowiańskich wierzeń. Według podań Mokosz była boginią ziemi i płodności, która czuwała nad urodzajem i kobietami. Dzisiaj nie jest inaczej  –  polskie kosmetyki Mokosh czerpią z natury i dostarczają wymagającym paniom wszystkiego, czego potrzebuje ich skóra.

Produkty marki Mokosh charakteryzują się prostymi składami pozbawionymi sztucznych PEG-ów, SLS-ów, parabenów oraz pochodnych ropy naftowej. Wysokiej jakości hydrolaty, glinki, oleje czy kremy są wegańskie i ekologiczne. Kosmetyki naturalne polskiej marki mają jeszcze jedną, istotną zaletę – zamknięte są w eleganckich, minimalistycznych opakowaniach, które mogą być poddane recyklingowi.

Annabelle Minerals – polskie kosmetyki naturalne do makijażu

Druga propozycja to najlepszy dowód na to, jak wielka siła tkwi w Matce Naturze. Składniki naturalnego pochodzenia nie tylko dogłębnie pielęgnują włosy i skórę, ale również mogą tuszować niedoskonałości i dodawać pewności siebie podczas wielkich wyjść… Pod nazwą Annabelle Minerals kryją się podkłady, korektory, róże, cienie i pudry składające się z czterech idealnie dobranych składników. Co ważne, kosmetyki na bazie drogocennych minerałów chronią skórę przed działaniem promieniowania UVA i UVB.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
facebook pinterest google_plus instagram
promocje
pixel