0
NESTI DANTE IL Frutteto mydło w kostce Czerwone Winogrona i Jagoda 250g

NESTI DANTE IL Frutteto mydło w kostce Czerwone Winogrona i Jagoda 250g

BC1610015
837524000045
Cena za 100 g: 8,76 zł
21,89 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 3 szt. w magazynie!
Podmiot odpowiedzialny (GPSR)
Producent: Nesti Dante
Adres: Via delle Molina 39, 50013 San Donnino FI
Kraj: IT
Odkryj luksusową pielęgnację z NESTI DANTE IL Frutteto, to wyjątkowe mydło w kostce o zapachu Czerwonych Winogron i Jagód, które przeniesie Cię w świat soczystych, owocowych aromatów. Mydło waży 250g i jest pełnowymiarowym produktem o oryginalnym opakowaniu. Korzyści produktu:
  • Naturalne składniki - mydło wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników, doskonałe do codziennej pielęgnacji skóry.
  • Odżywcza formuła - wzbogacona o ekstrakty z czerwonych winogron i jagód, które nawilżają i odżywiają skórę.
  • Luksusowy zapach - długi, trwały zapach owoców poprawi Twój nastrój i pozostawi skórę przyjemnie pachnącą.
  • Idealne na prezent - eleganckie opakowanie i wysoka jakość sprawiają, że mydło to idealny wybór na prezent.
Wyprodukowane przez Nesti Dante, firmę o ugruntowanej reputacji w tworzeniu luksusowych produktów pielęgnacyjnych, z siedzibą w San Donnino FI, we Włoszech. Spraw sobie lub bliskim odrobinę luksusu i naturalnej świeżości każdego dnia.
Nesti Dante
BC1610015
3 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Stan opakowania
oryginalne
Pojemność
250ml
Wielkość
Produkt pełnowymiarowy

Specyficzne kody

EAN13
837524000045
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

NESTI DANTE IL Frutteto...

21,89 zł