ANNABELLE MINERALS korektor mineralny Sunny Fair 4g
Podmiot odpowiedzialny (GPSR)
Bezpieczeństwo i zgodność
OPIS
Masz dość przebijających niedoskonałości cery, a przebarwienia i zaczerwienia spędzają ci sen z powiek? Jeżeli tak, to ten korektor jest stworzony dla Ciebie.
Korektor mineralny Annabelle Minerals w kolorze Sunny fair idealnie sprawdzi się u kobiet mających jasną, lekko żółtą karnację. Idealnie pasuje do podkładów w odcieniach
Sunny fair oraz Sunny light. Swoje wysokie krycie zawdzięcza zawartości dwutlenku tytanu, a obecny w składzie tlenek cynku łagodzi stany zapalne, a także aktywnie wspomaga proces gojenia się skóry.
Opakowanie zawiera 4 g produktu.
SPOSÓB UŻYCIA
Aplikacja produktu jest niezwykle prosta. Do tego posłuży Ci cienki pędzelek do korektora. Nabierz kosmetyk, delikatnie przykładając pędzelek do powierzchni i nałóż korektor na miejsca, które chcesz zatuszować (omijając okolice oczu). Jeżeli zauważysz nadmiar kosmetyku – usuń go pędzlem do podkładu
Opis
- Stan
- Nowy
- Stan opakowania
- oryginalne
- Skład
- Mica
- Pojemność
- 4
- Wielkość
- Produkt pełnowymiarowy
- Nazwa koloru producenta
- Sunny Fair
- Waga
- 4
- Właściwości
- antybakteryjny
- Poziom krycia
- średni
- Produkt wodoodporny
- nie
- SPF
- 11-20
- Opakowanie
- słoiczek
- 11. Menu
- Korektory sypkie
- Seria
- 110106-0
- Annabelle Minerals Korektor mineralny
- Sunny Fair
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902288740836
